طراحی سایت

وب سایت های امروزی ( WEB2 ) با ایجاد تعامل بین خود و کاربران،از محدودیت سایت های ایستا خارج شده و به صورت داینامیک تحولی عظیم در همه امور ایجاد کردند.

شما با راه اندازی یک سایت می توانید مشتریان و بازدید کنندگان خود را در عرض چند ماه چندین برابر کنید و همچنین خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی وزمانی به عموم معرفی کنید.

طراحی  سایت

طراحان قرمز همواره سعی بر به روز بودن و استفاده از تکنولوژی های نو در زمینه کاری خویش داشته است. استفاده از نیروی جوان و با استعداد همیشه این امکان را به شرکت داده است که بتواند در بخش های گوناگون سرمایه گذاری کند به گونه ای که همواره با نگاهی مشتری مدار و پیشبرد اهداف آنها، رضایت کاربران را نیز جلب نماید. استفاده از طرح های گرافیکی مدرن، ترکیب بندی های منطقی و آگاهانه، دانش رنگ و همچنین مفاهیم تجربه کاربر (User Experience) موجب شده که سایت های طراحی شده از سوی این شرکت به استقبال بیشتری از سوی کاربران روبرو شود. همچنین استفاده از نکات حرفه ای برنامه نویسی و امنیت و قابلیت انعطاف، این امکان را به وب سایت های طراحی شده شرکت طراحان قرمز می دهد که در کنار امنیت از یک هسته قدرتمند نیز برخوردار باشند. رعایت نکات دقیق بازاریابی و همچنین استفاده از مفاهیم Seo موجب افزایش رنک وب سایت های طراحی شده در شرکت طراحان قرمز می گردد. پشتیبانی همه ساعته و در کنار مشتری بودن یکی از نقاط قوت ماست. ما از نقطه ی 0 تا 100 پروژه همواره در کنار مشتری هستیم. حتی بعد از ساخت وب سایت نیز در کنار وی خواهیم بود. رضایت مشتری است که شرکت طراحان قرمز همواره به آن افتخار می کند.

طراحی وب سایت

گروه فنی مهندسی طراحان قرمز مفتخر است، با بهره گیری از تیم فنی و باتجربه خود، طراحی سایت شما را بر عهده بگیرد.

از ویژگیهای منحصر بفرد پروژه های طراحی و پیاده سازی شده تیم برنامه نویسی نرم افزار وب طراحان قرمز٬ توجه به نفوذ روزافزون موبایل و بازدید بیشتر کاربران وبسایت ها از طریق تلفن های همراه و تبلت می باشد. این امر مهم موجب شده تمامی پروژه های وب طراحان قرمز به شکل طراحی سایت ریسپانسیو Responsive – پیاده سازی و اجرا شود به طوری که پروژه طراحی سایت طراحی شده در همه دستگاه های کامپیوتری دسکتاپ٬ موبایل و تبلت٬ متناسب با دستگاه بازدید کننده و مخاطب٬ تغییر کرده و سایز و چینش صفحات وب سایت به شکل صحیح و کامل نمایش داده می شود تا استاندارد کاربر پسند بودن و دسترسی آسان توسط دستگاه های مختلف همواره رعایت شود. علاوه بر این مزیت دیگر آن دسترسی آسان کاربران شبکه های اجتماعی به سایت شما بوده که موجب موفقیت برنامه های بازاریابی اینترنتی سایت می شود.

کلیه امور برنامه نویسی تحت وب شامل : طراحی سایت، فروم ، وب لاگ و... خود را با خیالی آسان به ما بسپارید.

برنامه نویسی سایت

ما به شما اطمینان می دهیم که با استفاده از متد طراحی و برنامه نویسی روز،بتوانیم وب سایت شما را از هر نظر با استانداردهای طراحی وب تطبیق دهیم.

شما می توانید نمونه کارهای طراحی سایت ما را در صفحه زیر مشاهده فرمایید و برای سفارش با تلفن 02155775968 تماس حاصل فرمایید

طراحی سایت