موشن گرافیک

یک پوستر زیبا با گرافیکی مفهومی بهترین روش برای انتقال یک پیام به مخاطب است.
حالا فرض کنید این گرافیک مفهومی همراه با حرکت و صدا باشد. موشن گرافیک به انگلیسی ( Motion Graphic )  همان دانش ترکیب حرکت و صوت در رسانه های امروزی است. این تکنیک معمولا برای معرفی و تبلیغ استفاده می شود.

طراحی موشن گرافیک ارزان

امروزه استفاده از ویدئوها به جای تصاویر ایستا و خسته کننده در هر کسب و کاری ، به یک سیاست مهم برای جذب کاربران تبدیل شده است. موشنز با بوجود آوردن چنین فرصتی، امکان ارائه ی ویدئوهای جذاب برای تبلیغات را نه تنها در سایتها، بلکه در شبکه های اجتماعی، همایش ها و همینطور شبکه های تلویزیونی به خوبی ایجاد نموده است.

Motion Graphic یا علم تلفیق حرکت و صوت در رسانه‌های امروزی به جائی رسیده است که امروزه با برخورداری از حرکت تصاویر ثابت نقشه بیتی و برداری و اضافه کردن Sound Effects به آن‌ها می‌توان آثار بدیعی را خلق کرد که در نوع خود بی‌نظیرند و در نهایت منجر به تولید تبلیغات کوتاه تلویزیونی و اینترنتی می‌شوند

بازاریابی ویدیویی

هم اکنون ساخت تیزر های موشن گرافیک یکی از روش های جذاب به خصوص در تبلیغات دیجیتال و البته ویدئو مارکتنیگ محسوب میشود که همچنین با توجه به بازده بالا از قیمت ارزان تری نسبت به امور دیگر دارد که باعث شده خیلی از ما به موشن گرافیک روی بیاوریم و از این تیزر ها استفاده کنیم ولی آنچه که اهمیت دارد انتخاب شرکت تولید کننده موشن گرافیک مناسب است .

طراحی حرفه ای motion graphic

یکی از مولفه های مورد توجه صاحبان کسب و کار همیشه قیمت بوده و در انتخاب آنها تاثیر بسزایی دارد ولی باید توجه کرد که قیمت همیشه متناسب با بازدهی است و اگر ما برای صرفا پرداختن هزینه کمتر موشن گرافیک ارزان تری بسازیم همان بهتر که این کار رو نکنیم.

گرافیک متحرک به شکل جدی با ورود تلویزیون، تولد یافت و سپس با محکم شدن بنیان هایش و اقبال هنرمندانی چند که کارهایشان را در این مدیوم عرضه نمودند به سایر حیطه ها گسترش پیدا نمود و با پیدا شدن هنرهای دیجیتال به نوعی از بلوغ و کمال نسبی دست پیدا نمود . در ابتدا از آن برای متحرک سازی آرم و لوگوی شبکه های تلویزیونی، کمپانی های سینمایی و برخی دیگر از شرکت ها و یا رویدادها استفاده می شد. اما کم کم دامنه ی استفاده از گرافیک متحرک گسترش یافت و برخی از تکنیک های سینمای و فیلم سازی، همچون صداگذاری حرفه ای و … نیز به آن وارد شد. آنگونه که امروزه نقش ویژه ای در تبلیغات و اطلاع رسانی رسانه ای یافته است.

 

شما می توانید انواع موشن گرافیک را در صفحه زیر مشاهده فرمایید و برای سفارش با تلفن 02155775968 تماس حاصل فرمایید

موشن گرافیک